Menu

Pasje z nami

Dwie sympatyczne dziewczyny piszą tutaj o swoich zainteresowaniach i pasjach. Projekt na lekcję informatyki.

Taniec towarzyski

pasjeznami

Cześć. Z tej strony Dominika. Witajcie w moim pierwszym poście na tym blogu. Będzie on o mojej największej pasjiTAŃCU TOWARZYSKIM.

Zaczęłam tańczyć, kiedy miałam 5 lat, jednak na poważnie robię to od 2,5 roku. Wcześniej tańcząc nie myślałam o tym, co tak na prawdę robię i sądziłam, że to tylko zabawa. Jednak z biegiem lat taniec stał się moją pasją, ale i obowiązkiem. Jest to dla mnie coś idealnego, gdyż łączy ze sobą sport i sztukę. 

Często bywa tak, że partnerzy kłócą się ze sobą i nie rozumieją swoich problemów. Nie jest tak u mnie. Z moim partnerem świetnie się dogadujemy i bardzo dobrze nam się razem pracuje. Wszystkie konflikty staramy się rozwiązywać na spokojnie, ponieważ krzyk niczego nie załatwi.

Choć tej pasji poświęcam dużo czasu, treningi, turnieje, wyjazdy, muszę również pamiętać o szkole. Dlatego też, jeśli mam dużo nauki rezygnuję z treningu, gdyż nie lubię uczyć się "na kolanie" przed lekcją. 

Taniec towarzyski jest piękny, ale należy pamiętać, że to także sport. Żeby zatańczyć wszystko dobrze, potrzeba bardzo dużej energii. Większej niż większości ludziom się wydaje.

Kończąc, taniec jest w moim życiu bardzo ważny i nie zamieniłabym go na nic innego. Łapcie zdjęcie!

Cześć!17504470_742791139212676_2714258184059575628_o

Komentarze (9)

Dodaj komentarz
 • litka2115

  Super! <3

 • Gość: [Tato] 91.193.121.*

  Kochana Dominiko! Życzę Tobie dalszego rozwijania swojej pasji jaką jest taniec towarzyski. Rób ze swoim partnerem to co lubicie najbardziej i niech taniec towarzyski będzie Waszą wspólną pasją. Życzę Wam sukcesów. Niech one Was uskrzydlają.

 • Gość: [czytelnica] 91.193.121.*

  Dominiko, masz wspaniałe hobby! Jestem pełna podziwu dla Twoich poczynań i z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy :)

 • Gość: [Wielbicielka] 91.193.121.*

  Dominiczko! Jak Cię pamiętam taniec uwielbiałaś od dzieciństwa. Rosłaś i rozwijałaś się tanecznie. Podziwiałam zawsze Twoje umiejętności, które posiadałaś już od najmłodszych lat. Często bywając u Ciebie zapraszałaś mnie lub zachęcałaś do słuchania muzyki i tańczenia w jej rytmie. Patrząc na Ciebie widziałam, że talentu wrodzonego nie zmarnujesz, a im będziesz starsza to tym bardziej będziesz go rozwijać. Obserwując Ciebie dzisiaj do czego doszłaś swoją wytrwałością i wytężoną pracą oraz wielką determinacją do realizacji swojej ukochanej pasji jestem pełna podziwu i uznania jak pięknie tańczysz i pięknie prezentujesz się podczas tańca wraz ze swoim partnerem. Życzę byś dalej kontynuowała tą piękną pasję, której tak nie wiele osób potrafi posiadać. Bądź taką tancerką, trwaj w swojej pasji i czerp z tego ogromną satysfakcję.
  Wielkie gratulacje od całej rodziny.

 • Gość 91.193.121.*

  Mega super!!!

 • Gość 91.193.121.*

  Podziwiam!!!

 • Gość 91.193.121.*

  Co za talent!!!

 • Gość: [Dziadek] 91.193.121.*

  Patrząc na Ciebie Dominiczko, jak rozwijałaś swoją pasję będąc w młodszym wieku i w chwili obecnej jestem godny podziwu i mam satysfakcję z tego, że jesteś moją wnuczką. Rozwijaj w dalszym ciągu swoje zainteresowania i swoją pasję, aby przynosiły Tobie i Twojemu partnerowi radość i satysfakcję z tego co robicie i aby Wasza wytężona codzienna praca przynosiła efekty. Pozdrawiam Ciebie serdecznie i trzymam cały czas kciuki za Was i Wasze sukcesy.

 • Gość 91.193.121.*

  Podziw, uznanie i gratulacje.

© Pasje z nami
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci